USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
  • Contacteer ons

Starfish Of Paracas

Vroegtijdige boeking
2026-07-30
2026-07-31

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

39

Starfish Of Paracas 2*


Binnen 11 minuten wandelafstand van de Marina Turistica de Paracas, het Starfish Of Paracas hotel met 2 sterren biedt 11 kamers. Gasten die in dit pension verblijven, kunnen hun auto parkeren in de buurt.

Het centrum van Paracas kan worden bereikt binnen 5 minuten lopen van het hotel, en culturele locaties zoals de Ballestas Eilanden Pier liggen op slechts 1 km ervandaan. Strand van El Chaco is niet ver van Starfish Paracas gesitueerd. Natuurliefhebbers zullen de nabijheid van Paracas waarderen, dat op 9 minuten loopafstand vandaan ligt. Deze accommodatie bevindt zich op 4 km afstand van het Julio C. Tello Museum. Busstation Cruz del Sur is binnen het bereik van dit hotel in Paracas gelegen.

De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor het gemak van de gasten. Een apart toilet en een douche zijn ook inbegrepen in elke unit. De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.

Voorbeeld Zuid-Amerikaanse specialiteiten bij Bruce's Restaurant Paracas gelegen op 7 minuten wandelafstand van Starfish Of Paracas hotel.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • El Chaco Pisco
    337 km
  • Golfclub van Paracas
    422 km
  • Marina Turistica de Paracas
    769 km
  • Haven van Paracas
    566 km
  • Paracas History Museum
    433 km
  • The Chandelier
    521 km
  • Paracas Golf Course
    681 km
  • Luchthavens
  • Vliegveld Pisco
    12 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi

Horeca

  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Kamervoorzieningen

  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 12:00 tot 17:00
Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf 2-sterren Starfish Of Paracas hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van 2-sterren Starfish Of Paracas hotel te komen.
  • 🕗

    Hoe laat moeten we van onze kamer in Starfish Of Paracas hotel uitchecken?

    Klanten van Starfish Of Paracas hotel moeten tot 11:00 uitchecken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in 2-sterren Starfish Of Paracas hotel?

    De gemiddelde prijs van een kamer in 2-sterren Starfish Of Paracas hotel is $20. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in Starfish Of Paracas hotel?

    Starfish Of Paracas hotel biedt Standaard Kamer met Twee Aparte Bedden en Basic Kamer met Twee Aparte Bedden om eruit te kiezen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Gastbeoordelingen

Willem

verbleef in 2022-01-10

7 / 10

plus

Ik vond het leuk dat het zeer schoon en comfortabel was, het personeel was attent en de kamers waren redelijk groot. Het restaurant was relatief dicht bij het hotel.

Johan

verbleef in 2022-06-10

8 / 10

plus

Het personeel was supervriendelijk en zeer meegaand maakte mijn verblijf fantastisch.

Lucas

verbleef in 2022-01-12

8 / 10

plus

Het ontbijt was superlekker met heel veel heerlijke opties.

Martinus

verbleef in 2022-04-12

9 / 10

plus

Geen klachten, een heel leuke verblijf, ik zou hier weer willen logeren. Het personeel was super aardig.

Gijsbertus

verbleef in 2021-01-11

5 / 10

plus

Het was een comfortabel verblijf. Het bed was zeer comfortabel. Werknemers waren geweldig, de woning was in 5 minuten lopen naar het hart van de stad. Het eten stelde ik erg op prijs, de maaltijden waren heerlijk en ze hadden heel veel opties...

minus

We dachten dat er een uitzicht zou zijn, maar we hadden het mis.

Eeltje

verbleef in 2021-08-11

8 / 10

plus

Het hotelpersoneel was uitstekend en de accommodatie was zeer schoon.

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-30
2026-07-31

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Starfish Of Paracas, Peru

Av. San Martin I 7 Paracas, Paracas, Peru

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteles-en-ica.com

All rights reserved